Erotické hračky pre gayov

Erotické hračky pre gayov
25 februára, 2021 0 Comments

Pre hravých chlapcov, ktorí si chcú vychutnať sex naplno a vo veľkom štýle, sú neoddeliteľnou súčasťou spálňových hier kvalitné erotické hračky. Otvoria vám nepoznanú 13. komnatu rozkoše a ukážu show, akú ste ešte nezažili. Preskúmajte svoje aj partnerove citlivé miesta alebo si doprajte neuveriteľné zážitky počas masturbácie.

Pre začiatočníkov aj pre skúsených milencov

Nezáleží na tom, či ste ešte len na začiatku objavovania alebo máte naopak skúseností na rozdávanie. S tými správnymi pomôckami prídete vždy na vrchol.

Na rozdiel od minulosti nie ste odkázaní iba na statické a manuálne pomôcky, tie časy sú dávno preč. Naopak, moderné technológie sa dostali už aj do erotického priemyslu a vy ich tak môžete využiť naplno. Potešiť môžete partnera aj seba a to tak stimuláciou penisu, bodu G aj análneho otvoru. Nebojte sa objavovať, teraz to je jednoduché.

K najčastejšie používaným erotickým hračkám patria aj:

  • vibrátory a dilda, ktoré svojim realistickým či naopak futuristickým dizajnom nielen zaujmú, ale najmä vám doprajú doteraz nepoznanú rozkoš
  • na sólo jazdu sú ideálne umelé orály, známe aj ako Fleshlights, ktoré dokonale imitujú orálny sex a to aj s využitím realistického materiálu povrchu
  • zabúdať netreba na análne sprchy, ktoré môžu plniť hygienickú funkciu pred samotným stykom, ale môžu byť skvelé aj na hry na klystír
  • ak máte ťažkosti s kvalitou erekcie, siahnite po vákuových pumpách, tie vám pomôžu nielen na lepšie a dlhšie stoporenie, ale aj na zväčšenie penisu

Na hygienu aj klystír: análna sprcha

Veľmi populárne sú análne sprchy, či už na hygienu alebo príjemnú predohru. Dostupným a jednoduchým modelom análnej sprchy je tiež Rebel Mens Gear.

Ide o čierny balónik, ktorý stačí naplniť vodou, špičku zasunúť do anusu a stlačiť. Na konci sú až tri dierky pre ideálny prúd a kompletné vyčistenie aj stimuláciu. Vďaka kombinácii silikónu, TPE a ABS materiálu je sprcha bezproblémová a príjemná.

O niečo lepší produkt je Aquastick od známeho výrobcu Joydivision. Jedná sa o kompletnú análnu sprchu s nástavcom, hlavicou aj hadicou, stačí ich len zapojiť do batérie. Sprcha je použiteľná nielen pre análnu, ale aj pre vaginálnu hygienu. Dĺžka hadice je 1,5 m, nástavec má dĺžku 15 cm a šírku 2 cm. Jeho veľkosť je praktická a univerzálna.

Na konci nájdete tiež viacero trysiek, čím je dosiahnutý 100 % efekt prečistenia análneho otvoru aj vagíny. Ergonomický tvar umožní jednoduchý prienik do hĺbky a to bez rizika. Na materiál sprchy dáva výrobca 10 ročnú záruku, ide o nemeckú značku. Viac análnych pomôcok nájdete TU.

Na prostatu aj análnu rozkoš: vibrátor nenahradí nič

Vibrátor je priam nenahraditeľnou pomôckou pri vzájomných hrách. Dnes sú v ponuke modely s ľubovoľným tvarom a desiatkami programov pre vibrovanie.

Jednoznačne k tým najlepším patrí Fun Factory Tiger G5:

Ideálny na bod P a análne dráždenie: Svojim tvarom a veľkosťou je vibrátor ideálny pre análne hry. Má veľmi jemný silikónový materiál, ktorý sa prispôsobí všetkým krivkám. Je anatomicky zaujímavo tvarovaný a jeho špička je zakrivená tak, aby dokázala stimulovať prostatu. To je možné využiť pri masturbácii aj partnerských hrách.

12 úrovní vibrovania: Kvalita značky je podčiarknutá aj funkčnosťou vibrátora Fun Factory Tiger G5. Pomôcka totiž disponuje funkciou 12 úrovní vibrovania, na výber sú viaceré intenzity. Je tu 6 rôznych programov, vďaka čomu bude stimulácia dokonalá a to isté platí aj pre vaše vyvrcholenie. Vibrátor si pritom zachováva nízku hlučnosť.

Pohodlné ovládanie a použitie: Vibrátor sa ovláda troma tlačítkami a má podsvietený panel. Ovládanie funkcií je intuitívne a vďaka podsvieteniu ho viete bez problémov použiť aj v noci. Plusom je bezproblémové nabíjanie. Vibrátor má totiž vstavanú batériu, ktorú viete nabiť cez USB kábel. Ten je súčasťou balenia, môžete ho začať ihneď používať.

homo erotické hračky

Aby dobré stál: vákuová pumpa

Máte problém s kvalitou erekcie? Pociťujete ťažkosti pri udržaní stoporenia dostatočne dlhú dobu? Alebo vám partner stihol naznačiť niečo o vašej „veľkosti“?

Riešením pre všetky tieto situácie môže byť vákuová pumpa. Tá na princípe podtlaku dokáže výrazne jednorazovo zlepšiť prekrvenie penisu a krvný obeh v ňom. Výsledkom je okamžité zväčšenie penisu, ale aj zlepšenie stoporenia údu.

Seven Creation Auto-pump je jedným z najviac odporúčaných modelov tejto erotickej hračky pre gayov aj heterosexuálov. Netrápte sa s ručným pumpovaním, pumpa to automaticky spraví za vás. Je napájaná zo 4 AAA batérií, ktoré dokážu za pár minút doslova prebudiť vášho „hada“ a spraviť z neho poriadne dravú anakondu.

Pumpa disponuje digitálnym displejom s meraním tlaku a aj stupnicou s centimetrami, aby ste videli okamžité zlepšenie. Hĺbka pumpy je 20 cm a jej šírka okolo 2,5 cm, má univerzálnu veľkosť. Samozrejmosťou je bezpečnosť, cez tlačítko Air Release viete okamžite uvoľniť tlak. Značka je overená a má už stovky spokojných referencií.

Realistický orál: kvalita bez kompromisov

Na masturbáciu alebo spestrenie vzájomných hier sú ideálne aj umelé orály. Patria medzi erotické hračky pre gayov, ale aj s využitím pre heterosexuálny pár.

Zaujímavým a populárnym modelom je Fleshjack Boys:

  • ide o realistický model orálu s imitáciou úst slávneho pornoherca Samuela O Toola, ktorý dá do vašich rúk veľmi mocnú sexuálnu zbraň a hračku
  • tento umelý orál má dĺžku vo vnútri až 23 cm, postačí teda pre akýkoľvek veľký nástroj a to vrátane extrémnych veľkostí, je dosť univerzálny
  • jeho vnútro je vystlané z jemného materiálu UltraReal, ktorý svojim povrchom a štruktúrou imituje skutočnú sliznicu, patrí medzi to najlepšie
  • umelý orál sa používa s lubrikačným gélom na vodnej báze pre ešte lepší zážitok, môžete ho nechať aj nahriať alebo ochladiť pred použitím

Túto pomôcku môžete dobre využiť pri trénovaní výdrž a pre oddialenie ejakulácie. Bez problémov sa čistí, postačí použiť štandardný čistiaci a dezinfekčný gél. Dobrou správou je aj praktický tvar, ktorý je podobný ručnej baterke. Na ovládanie stačí jedna ruka. Pri partnerských hrách tak máte stále dosť možností pre ďalšiu stimuláciu.

Ak máte vy alebo váš partner problém s erekciou určite si prečítajte tento článok.